Pełna obsługa kadrowo – płacowa oferowana przez Account Trees zawiera: bieżące zarządzanie wypłatami, urlopami, zaświadczeniami a także umowami. W dziedzinie kadr i płac księgowa Justyna Mąkosa ma spore doświadczenie, dlatego klientom daje pewność, że wszystko zostanie wykonane na dużym poziomie. Kolejną usługą, z jakiej z chęcią w księgowość kraków skorzystają zainteresowani jest ewidencja ryczałtowa.

Ryczałt ewidencjonowany dotyczy wszystkich usług księgowych dla osób, które pracują jako freelancerzy. Usługi księgowej obejmą też wszechstronną księgowość dla wspólnot mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe, a więc powiadomienia o prognozach dotyczących wysokości podatku i możliwości ich zoptymalizowania. Można również spodziewać się, że księgowa będzie realizowała inne świadczenia, w zależności od potrzeb zleceniodawców. Jej duże doświadczenie oraz regularnie podwyższane umiejętności dają tego gwarancję.

Można też skorzystać z usługi pełnej księgowości. Aktualnie coraz więcej przedsiębiorców zdecydowanych jest na to dobrowolnie, gdyż mają świadomość, z jak wieloma się to korzyściami wiąże. Rzetelne usługi księgowej w Krakowie, jakie proponuje Justyna Mąkosa są znane już od 15 lat. Zajmuje się ona przede wszystkim poprowadzeniem pełnej księgowości, lecz jej specjalizacją jest również obsługa kadrowo – płacowa. Interesanci mogą oczekiwać na wysoki standard obsługi księgowej, niezależnie od tego, czy chodzi o jednorazowe opracowanie dokumentów lub o systematyczną obsługę księgową.

Księgowość jest pasją Justyny Mąkosy i z tego względu wszystkie zlecenia traktuje priorytetowo. Poza uzupełnianiem dokumentacji, księgowa reprezentuje firmy przed US oraz ZUS. Warto zajrzeć na stronę księgowej, bo jest ona opracowana szczegółowo. Można na niej zapoznać się z systemem rozliczeń a także wysłać zapytania do biura księgowego. Udostępnione są tutaj eksperckie teksty, rozszerzające poziom wiedzy z obrębu księgowości oraz case study.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz