Szanowana kancelaria biegłych rewidentów funkcjonująca na obszarze Katowic stworzona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od podstaw aktualnie pozostaje przodownikiem w branży. Eksperci oferują świadczenia księgowe, związane z podatkami i usługi doradcze od siedmiu lat. Od tego także czasu zdobyli duże zaufanie wśród zleceniodawców. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Ma licencję Ministra Finansów na poprowadzenie akt rachunkowych. Łukasz Bielecki czuwa nad działem audytu i innych świadczeń, jednocześnie nadzorując poczynania w dziale księgowości.

Omawiana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do przestrzegania kilkustopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach postępują zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Zawiera profesjonalne postępowania, utrzymanie tajemnicy zawodowej, należytą staranność, zawodowe umiejętności, obiektywizm oraz sumienność. Świadczenia z zakresu księgowości za każdym razem bazują na jak najlepszych opcjach oraz na wysokiej jakości.

Audyt oraz pozostałe usługi dostosowane są do wymagań klientów, a także jednocześnie do obowiązujących zapisów prawnych. W wypadku jakichś wątpliwości zainteresowany współpracą ma okazję uzupełnić formularz kontaktowy, znajdujący się pod domeną i bez wątpienia w niedługim czasie skontaktuje się z nim pracownik z kancelarii. Po wyznaczeniu elementów umowy można będzie zająć się współpracą. Propozycja jest kompletna i zawiera szeroką paletę świadczeń nadzorczych, księgowych i poradniczych. Przygotowana jest na równi do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do mniejszych przedsiębiorstw. Klienci mają możliwość decydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów sfinansowanych ze środków UE, czy poradnictwo w obrębie rachunkowości i podatków. Wykształceni specjaliści przeprowadzają też solidne ekspertyzy oraz sporządzają raporty ekonomiczno – finansowe.
Po więcej informacji wejdź na http://www.click2edu.pl/

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz