Sprzedaż oraz zakup nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to opcja, z jakiej opłaca się skorzystać. Specjalistka wykonująca usługi na terenie Małopolski ma spore doświadczenie i stale się rozwija. Z tego powodu pomaga klientom prędko oraz bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Podczas sprzedaży Joanna Bogacz w pierwszej kolejności przeprowadza szczegółową analizę rynku, a później ustala cenę nieruchomości, aby odpowiadała wymaganiom klientom. Doradca dba o reklamowanie nieruchomości i gromadzi niezbędne dokumenty. Przygotowana efektywna strategia sprzedaży sprawia, że wszystko odbywa się w takim czasie, na jakim będzie zależeć zleceniodawcy. Wizerunek nieruchomości zostanie przez domy na sprzedaż przedstawiony nad wyraz rzetelnie.

Kompleksowa obsługa obejmuje: robienie zdjęć oraz filmów, wystosowanie anonsów, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji mailowej, umawianie spotkań z osobami zainteresowanymi nieruchomością a także wykonanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz będzie zajmować się również sfinalizowaniem transakcji u notariusza i przekazuje nieruchomość w oparciu o protokół zdawczo – odbiorczy. Jeżeli ktoś chce zakupić nieruchomość też może korzystać ze świadczeń ekspertki. Wyszuka ona dla niego propozycje przystosowane do prywatnych oczekiwań, a następnie wykona prezentację idealnych. Po wyszukaniu odpowiedniego mieszkania będzie zajmować się także procesem odbioru mieszkania.

Interesant może zaoszczędzić sporo czasu, jak i może skorzystać z rzetelnego poradnictwa dotyczącego tego, jakie obecnie trendy obowiązują w branży nieruchomości. Wszechstronna pomoc dostosowana jest do wysokich standardów. Reguły współpracy są dla klientów jasne, a przedłożony rozkład działań ukazuje, że specjalistka doskonale wie, na czym powinna się skoncentrować. W czasie pierwszej konsultacji doradca do spraw nieruchomości analizuje potrzeby klientów i zabiega, żeby mogli oni odczuwać wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz