Aperol to trunek, jaki już od paru lat wiedzie prym. Tym bardziej wśród kobiet, o wysublimowanych preferencjach odnośnie smaku drinków. Opłaca się w takim razie orientować się, że istnieje opcja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na blogu Tragos Del Mundo można wyszukać cały przepis. I przekonać się, że wykonanie nie jest trudne. Tuż pod sposobem przygotowania można znaleźć także odwołania do kolejnych trunków, o podobnych nutach smakowych.

Z tego względu opłaca się zajrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ a także nabrać przekonania, że pojawiło się coś równie dobrego jak kultowy Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym posmaku a także kojącym aromacie. Jest to napój lżejszy, dlatego będzie smakować szczególnie w gorące wakacje. Interesująca receptura bazuje na smaku hibiskusa oraz kwiatu pomarańczy. Jest to faktycznie niebanalne zestawienie smaków. Drink taki perfekcyjnie zastąpi Aperol. Fani słodszych a także musujących trunków nie zawiodą się, gdy posmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia niezbędne są: Ramazzotti, woda gazowana, hibiskus plus duża ilość lodu.

Sporządzenie nie jest trudne i nie zabierze sporo czasu. Do dużej szklanki dodaje się lodu. Następnie 1/3 szklanki należy wypełnić różowym dodatkiem Ramazzotti. Do kieliszka dolewa się preferowane wino musujące. Na końcu, uzyskany trunek można udekorować kilkoma liściami mięty. Otrzymany smak jest szczególnie orzeźwiający. Wielbiciele lekkich trunków zaakceptują taką opcję. Tym bardziej panie, dla których liczy się to, by zasmakować czegokolwiek delikatnego, a zarazem orzeźwiającego. Nie można ukryć, że Ramazzotti Spritz to doskonała opcja na spotkanie w towarzystwie koleżanek albo na spotkanie towarzyskie w gorący dzień. Pewne jest, że jeśli ktokolwiek raz posmakuje tego napoju, to na stałe zapisze się do menu jego ulubionych drinków.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz