Wykwalifikowani eksperci od kredytów z SDP Finanse pomogą we właściwym ich zebraniu oraz wypełnieniu. Na każdej konsultacji przystępnym językiem przetłumaczą niejasne przepisy albo wymagania banków wobec kredytobiorców. Dla ekspertów priorytetem jest to, by klient przed podpisaniem dokumentu był pewny i świadomy tego, co ma do podpisania. Z tego powodu doradcy objaśnia, co trzeba wiedzieć kiedy złoży się wniosek o przyznanie kredytu hipotecznego.

Klienci chwalą elastyczność ekspertów, jacy są dyspozycyjni dla nich przez 7 dni w tygodniu, nawet w dni świąteczne. Doradztwo kredytowe nie skończy się w momencie, gdy konsument dostaje kredyt. Poza żeby dostać kredyt na mieszkanie eksperci czuwają nad przebiegiem rozpatrywania wniosku oraz opiekują się klientami w trakcie uruchamiania kredytu i po sfinalizowaniu kupna najlepszej nieruchomości. To obowiązuje, jeśli klienci będą mieć jakieś pytania.

Ceniona agencja pośrednictwa finansowego dopasuje najlepszą opcję, dzięki jakiej można będzie spłacić kredyt bez problemu. Na stronie agencji udostępniony jest kalkulator dzięki jakiemu można decydować się na najlepszą opcję finansowania na mieszkanie jeszcze przed konsultacją w biurze. Samo wynagrodzenie dla specjalistów z SDP Finanse wypłacają banki.

Klient agencji nie ponosi kosztów. Otrzymuje ofertę w oddziale banku. Bez wątpienia usługa SDP Finanse zmniejszy koszty kredytu. Bank nie musi prowadzić relacji z potencjalnymi klientami, a kontakt nawiązuje tylko w chwili zaakceptowanego uruchamiania kredytu. Zyskują na tym wszystkie strony: SDP Finanse, bank i kredytobiorca. Mając parę ofert sprawdzonych, kredytobiorca może pewniej prowadzić negocjacje z bankiem. Może też zabezpieczać się przed nieoczekiwaną odmową kredytu w oddziale banku lub przed opóźnieniem w wydawaniu decyzji kredytowej. Fakt, że klienci tak dużo uzyskują, motywuje ich do tego, żeby skonsultować się z SDP Finanse.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz