Faceci na całym globie pragnęliby zapoznać meandry kobiecej seksualności, w szczególności zaś te, które podpowiedzą im, jak oczarować kobietę. Rzecz jasna trudno jest jednoznacznie dać odpowiedź na tak zadane pytanie, jednakowoż istnieją złote zasady, jakie pomogą mężczyznom na osiągnięcie sukcesu w dyscyplinie seksualnego zaspokojenia kobiet. Mówi się, że facet oraz kobieta są jak ogień i woda. Rozwijając ten skrót myślowy, można ogłosić, że rozpalić ogień jest niesłychanie łatwo i absorbuje to bardzo niewiele czasu, jednakowoż podgrzać wodę jest o wiele trudniej, a oraz czas potrzebny do jej zagotowania jest o wiele dłuższy niż czas pomocny do wzniecenia ognia. Tak oczywiście wygląda tez podniecanie kobiet oraz mężczyzn.

W praktyce wygląda to w większości wypadków w ten sposób, że czas potrzebny na kompletne zaspokojenie seksualne mężczyzny jest wyłącznie w pewnych momentach, który kobieta traktuje jako grę wstępną. Dlatego właśnie duża liczba kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu w trakcie wspaniałego stosunku płciowego.

Damy mają bardzo wyczulone wszelkie zmysły. Wskutek tego oczywiście sukcesem seksualnego podniecenia ma okazję się ukończyć każde stymulacja tych zmysłów. Przede wszystkim czułe są na dotyk. Warte spróbowania jest głaskanie kobiet, całowanie, dotykanie, pieszczenie przeróżnych części ciała. Stuprocentowym aktywowaniem kobiet jest poprawnie wykonany masaż erotyczny. Kolejny zmysł kobiety, które pobudzenie owocuje podnieceniem, jest słuch. Wystarczy jedynie szeptać do ucha lekko nieprzyzwoite słowa, żeby już po krótkim czasie posiadać w ramionach rozpaloną i podnieconą kobietę. Faceci, jacy zastanawiają się, w jaki sposób podniecić kobietę przy pobudzeniu zmysłu wzroku, muszą odważyć się na sensualny striptiz. Krajobraz rozbierającego się mężczyzny, tańczącego w rytm zmysłowej muzyki i poruszającego seksownie biodrami, pewnie każdą damę wprawi w stan silnego podniecenia. Podobne efekty daje oglądanie filmów erotycznych.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz