BMG Tuning to warsztat znajdujący się we Wrocławiu, ceniony z oferowania najwyższej rangi świadczeń motoryzacyjnych. W ofercie znajduje się między innymi dpf wrocław wykonywany odnośnie pojazdów dostawczych. Nie tylko podwyższa on parametry mocy silnika, ale też oddziałuje korzystnie na środowisko, ze względu na zmniejszenie spalania. Spalanie może spaść nawet o parę litrów. Dlatego chip tuning samochodów ciężarowych nad wyraz często nazywany jest jako eco tuning. Jest to modyfikacja nie tak droga, gdyż koszty poniesione na nową mapę bardzo prędko się nadpłacą. Właściciel auta ciężarowego bezzwłocznie zobaczy, że jazda stała się w większej mierze elastyczna oraz wykazuje korzystniejsze osiągi.

W dodatku, podwyższona moc pozwoli na szybsze realizowanie obowiązków. Wszystkie prace tuningowe przeprowadzane są przy wykorzystaniu innowacyjnego osprzętu, co znaczy, że nie trzeba się przejmować o wyniki chiptuningu. Każdy kierowca, jak i posiadacz floty pojazdów wie o tym, że wydatki na paliwo są ogromne. Natomiast, po przeprowadzonym chiptuningu można oczekiwać, że samochód będzie spalać o wiele mniej paliwa. Dostrzegalnie wzrośnie elastyczność jednostki spalinowej. Podwyższona moc wpłynie też bardzo dobrze na siłę wytwarzaną przez silnik, mierzoną na wale karbowym.

Skorzystanie z oryginalnego oprogramowania jak i wykonanie wielokierunkowej analizy diagnostycznej daje maksymalną gwarancję wykonania sprawnej modyfikacji. Modyfikacje mapy silnika będą niezastąpione, po wykonanym w przyszłości przeliczeniu oszczędności powiązanych z ponoszeniem wydatków na paliwo. Zwiększony moment obrotowy sprawi, że załadowany pojazd będzie w mniejszym stopniu obciążał silnik. Zmniejszony będzie wobec tego pobór oleju napędowego. Wszystkie modyfikacje są bezpieczne, ponieważ odnoszą się do tylko ważnych wskaźników oraz przebiegają przy zastosowaniu wysokiej klasy software. W celu skorzystania ze świadczenia chiptuningu wystarczy skontaktować się z pracownikiem zakładu. Skorzystanie z takiego świadczenia spowoduje, że flota pojazdów w firmie transportowej będzie w większej mierze nowoczesna.

Podobne publikacje: