Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Całodobowy serwis opon w zakresie https://truckoponypoznan.pl/ oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, naprawę ogumienia metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą klasyczną albo proszkową, jak i kontrolę ciśnienia w oponach.

Jeżeli natomiast wady opony w pojeździe ciężarowym są bardzo poważne, można w serwisie bezzwłocznie zakupić nowe opony i zrobić użytek z usługi ich montażu przez specjalistów. Opony będą dopasowane wzorowo do wszystkich ciężarówek albo naczep. Jeśli wobec tego tylko kierowca na trasie ma problem z ogumieniem, musi skontaktować z zakładem. Im szybciej opony zostaną naprawione lub zmienione, tym korzystniej oddziałuje to na renomę przewoźnika.

Numer podany jest na witrynie internetowej, czyli nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla TIRów oferuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do właściwego warsztatu. Reparacja albo wymiana opon to domena zaprezentowanej firmy. Wyważanie kół także zrobione jest tak szybko jak to umożliwione. Opłaca zaznajomić się z witryną serwisu, by przekonać się do proponowanych świadczeń.

Opony w ciężarówkach narażane są na duże obciążenia, a ich naprawa może być trudna. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą opon w tirach. Z tego względu możliwość zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców czymś atrakcyjnym. Imponująca wiedza, zdolności specjalistów oraz indywidualne podejście do zgłaszanych awarii przyczyniają się do tego, że firma jest rekomendowana wśród kierowców tirów.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz