Zapisy umowy podpisywanej z wypożyczalnią aut CarSprint są zrozumiałe od pierwszych chwil podpisania umowy, dlatego kierowcy chętnie decydują się na współpracę dokładnie z tą firmą. Jeśli natomiast jakiś kierowca ma pytania odnośnie oferty, to w każdej chwili może skontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie. Sumy, jakie obowiązują w carsprint.pl dotyczą konkretnego modelu samochodu, zawierają pełne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Kierowcy, którzy pożyczają pojazdy powyżej 16 dni mogą oczekiwać na indywidualnie opracowany cennik. Wszystkie koszty bazują na podatku 23%. Każda cena podana jest za 24 h wynajmu. Za usługę wynajmu można zapłacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro a także w angielskich funtach. Jest to szczególnie dogodne dla klientów z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się posiadaniem gotówki, kiedy korzystają ze świadczeń firmy i pojazd po przylocie do Polski jest dla nich odstawiony na lotnisko.

Kiedy jest taka konieczność, to w cenie wynajmu otrzymuje się fotelik dla dziecka bezpłatnie, z czego najczęściej robią użytek turyści. Wszystkie samochody wchodzące w skład floty CarSprint mają klimatyzację. Na stronie www wypożyczalni można zaznajomić się z udostępnionymi modelami aut, kosztami a także ich dokładnym opisem. W efekcie klienci mogą spodziewać się, że otrzymają samochód dopasowany do ich potrzeb.

Na witrynie wypożyczalni podane są także aktualne rabaty dla klientów a także dane kontaktowe. Można więc natychmiastowo sprawdzać, co jest godne uwagi a także skontaktować się z pracownikami, by wynajmować samochód osobowy albo dostawczy. Na usatysfakcjonowanie ze świadczenia oddziałują na dodatek czynniki takie jak: wysprzątane auto, opcja założenia fotelików dla najmłodszych, minimum kwestii formalnych w czasie załatwiania wypożyczenia, zastosowanie w samochodach praktycznej nawigacji GPS oraz przeprowadzany cyklicznie serwis dostępnych pojazdów.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz