Chyba nie ma ani jednej osoby, która jedzie autem i nie narzekałaby na koszt paliwa. Eksploatacja samochodu jest ściśle mówiąc kosztowna. Odczytuję o tym w prasie codziennej, w Internecie. Słyszę o tym na spotkaniach towarzyskich. Ponadto, na wielu portalach ekonomicznych profesjonaliści wypowiadają się, że taniej nie będzie powołując się na opłatę baryłki ropy oraz sytuacji gospodarczych pojedynczych państw. Sprawdziłam jakie mamy dyspozycje obniżenia ceny w tej kwestii. Odpowiedzi są dwie.

Pierwsza to kompletna rezygnacja z przejażdżek samochodowych. Druga jest o wiele bardziej racjonalna- skorzystaj z programu lojalnościowego swojej ukochanej stacji paliw. Taki sposób daje szansę uczestnictwa w programie, w którym za każde zakupy wygrywasz punkty.
Punkty w rezultacie masz możliwość zamienić na dużo produktów takich jak grille, suszarki, maszynki do golenia czy zestaw filiżanek do kawy. W katalogu odszukałam nawet komplet zimowych opon. To co mnie najbardziej zaciekawiło, to możliwość zakupu paliwa za nazbierane punkty. Niewątpliwie, trzeba dokonać wielu transakcji żeby należytą ilość punktów zdołać spożytkować na paliwo. Z drugiej strony oraz tak regularnie dopełniamy zakupów na stacjach, to z jakiego powodu nie wybrać tę jedną, najbardziej korzystną i być jej wiernym kontrahentem. Za taką lojalność korporacja może wynagrodzić nas bezpłatnymi litrami paliwa.

Za co możesz uzyskać punkty? Za każde dokonane zakupy. Warto zwrócić uwagę na artykuły objęte krótkoterminową promocją. Jeżeli zdecydowałam się na ich nabycie, otrzymałam zwiększoną ilość punktowych na kartę lojalnościową mojej stacji. To właśnie dzięki temu mogłam prędzej wymienić je na gratisowe litry paliwa. Kluczowym celem programu lojalnościowego jest stworzenie bazy klientów generujących nagminnie, regularne przychody. Zdobycie takich klientów, którzy dokonują już intuicyjnego wyboru. Dla kupujących to niemniej jednak szansa na oszczędności tu i dziś, bez wymagania na obniżenie kosztów paliwa w przyszłości. Kupuję w jednym miejscu i osiągam to naturalnie dzięki temu korzyści finansowe.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz