Agencja Aktorska PASSA jest jedną z najstarszych w Polsce. Została założona w Warszawie w 1992 roku przez Zofię Nasierowską oraz Małgorzatę Komornicką. Reprezentuje ponad 200 profesjonalnych aktorów oraz studentów szkół teatralnych i filmowych.

Obecnie agencja kierowana jest przez Małgorzatę i Annę Komornickie.

Małgorzata Mondschein-Komornicka – absolwentka Szkoły Teatralnej
w Krakowie, aktorka, przez 25 lat związana z TVP jako realizator planu oraz reżyser.

Anna Komornicka – od kilkunastu lat związana z branżą filmową oraz muzyczną, reżyser castingów, II reżyser filmów fabularnych, manager i agent gwiazd, producent sesji zdjęciowych i teledysków, kaskader w filmach fabularnych

Do niedawna Agencja PASSA zajmowała się jedynie dorosłymi i zawodowymi aktorami.W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na młodych artystów, rozszerzamy swoją działalność. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku filmowego rozpoczynamy nabór do AKADEMII PASSA – Agencji stworzonej dla dzieci i młodzieży.

Poszukujemy ciekawych, uzdolnionych aktorsko i muzycznie dzieci oraz młodzież. Wspieramy swoich młodych aktorów, promujemy wśród reżyserów i producentów. Planujemy castingi, negocjujemy umowy i realizujemy kontrakty. Organizujemy dodatkowo liczne warsztaty i zajęcia aktorskie, wokalne oraz muzyczne. Chcemy nieustannie podnosić kwalifikacje i umiejętności naszych młodych artystów.  Pragniemy rozwijać ich pasje i predyspozycje aby przygoda aktorska, którą rozpoczną w Akademii Passa była dla nich źródłem satysfakcji i początkiem drogi zawodowej.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół Akademii Passa