Akcesoria z nadrukiem sitodrukowym, świetnie sprawdzające się w celach promocyjnych są jedną z profili działania firmy Terraprinting. Często kupujący zdecydowani są na to, aby nadruki te były zrobione na torbach. Nadruki wykonywane na torbach przy pomocy sitodruku są nie tylko efektywne, ale również trwałe. Wszystkie akcesoria dostępne są w atrakcyjnej cenie. Co znaczące, torby w czasie użytkowania będą uodpornione na działanie promieni ultrafioletowych oraz na wodę. Wykonywane są średnie oraz duże nakłady, przy zastosowaniu karuzeli ręcznych a także półautomatycznych.

Kwota wyznaczona jest indywidualnie i wpływają na nią: nakład, liczba barw w projekcie, wymiar nadruku oraz projekt graficzny. Chwilę po tym, jak klient udzieli specjalistom z Terraprinting dokładnych informacji w temacie zlecenia, dopasują oni: adekwatną metodę wykonania, rodzaj farby oraz podłoże. Propozycja usług firmy poza torbami obejmie też drukowanie naklejek metodą sitodruku. Naklejki sitodrukowe na podobnej zasadzie mogą być używane w celach reklamowych. Używa się ich przykładowo wręczając na różnych akcjach promocyjnych. W obrębie usług Terraprinting można zdecydować się też na specjalne naklejki wielkoformatowe. Są one drukowane na ploterach solwentowych. Stosuje się je przede wszystkim do drukowania zdjęć oraz nadruków promocyjnych. Dlatego metodę tę wykorzystuje się dla zleceniodawców, którym będzie zależało na przygotowaniu wielokolorowych prac, jak na przykład folie na witryny w sklepach.

Drukowane naklejki mogą być docięte w każdym kształcie. Finalny nadruk można dodatkowo zabezpieczać laminatem. Zaprezentowanej drukarni można zaufać, gdyż Terraprinting to firma z Zielonej Góry oferująca najwyższej jakości nadruki na ubraniach i gadżetach promocyjnych. Specjalizacją marki są: znakowanie koszulek, nadruki na kubkach oraz na torbach. Wykorzystanie sitodruku wpływa na to, że propozycja usług jest atrakcyjna.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz