Eksperckie ukierunkowanie do utworzenia profilu przedsiębiorstw z różnych dziedzin sprawiło, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od 10 lat chwalić się sporym uznaniem i zaufaniem po stronie klientów. Wystarczy obeznać się z dotychczasowymi projektami agencji na jej stronie www, by się o tym przekonać. Na witrynie agencji realizacje podzielone są według działów, dlatego można zdecydować, czy chciałoby się korzystać z jednej usługi, czy z kilku usług. Fotografia biznesowa – wszystko zrobione jest wzorcowo. Z tego powodu zleceniodawcy często decydują się na to, żeby eksperci zajmowali się całościowo tworzeniem spójnego wizerunku dla ich interesu.

Klienci korzystają z usług w zakresie dyscyplin: logo, materiały reklamowe, strony internetowe, fotografia biznesowa i wydruk. Ponadto, na strony klientów tworzone są interesujące teksty. Logo to znaczący składnik każdej marki, wobec czego specjaliści z Made by Dziwak zadbają o to, by pozostawało ono oryginalne. Klient otrzymuje 3 propozycje do wyboru, w wersji kolorowej oraz achromatycznej. Otrzymuje też favicon.

Komplet plików zawiera logo wektorowe do wydrukowania oraz dedykowane do sieci. Klienci otrzymają również komplet materiałów reklamowych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, a także grafiki do social mediów. Przygotowane materiały zostaną dla klienta wydrukowane na wysokiej jakości papierze. O tym, jaki będzie ich nakład decyduje klient. Z kolei, wykonana dla niego strona online będzie jego wizytówką w Internecie a także będzie dopasowana do reguł www.

Odnosi się to także do świadczeń związanych z zarządzaniem sklepem www. Całości dopełni fotografia biznesowa. To dowodzi, że oferta agencji Made by Dziwak ukierunkowana jest na utworzenie godnego zauważenia obrazu określonych przedsiębiorstw jest wszechstronna. Każdy, kto chciałby korzystać ze świadczeń, powinien obeznać się z profilem funkcjonowania agencji.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz