Anonse podawane na witrynie informującej o Nowym Sączu to coś, co wyjątkowo motywuje użytkowników Internetu do zajrzenia na Portal Nowy Sącz. Naturalnie, najczęściej zajrzą oni do newsów co do wyznaczonych wydarzeń. Aczkolwiek to, że mogą dodać anonse, o ile tylko będą zakładać konto w portalu jest bardzo użyteczne. Zakładanie konta daje okazję nie tylko na dodawanie anonsów. Można albowiem zajrzeć do własnych wcześniejszych anonsów oraz wymienić się komentarzami z innymi użytkownikami.

Żeby natomiast wyszukać ogłoszenie a propo tego, co w danej chwili nas interesuje, wystarczy zapisać słowa kluczowe w wyszukiwarkę. Ogłoszenia dodane są w kategoriach takich jak: motoryzacja, nieruchomości, praca, dom i ogródek, sprzęt elektroniczny, moda, zwierzęta, dla dzieci, rękodzieło, sport oraz zamiłowania, muzyka i edukacja, usługi oraz przedsiębiorstwa, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Bogata rozpiętość tematyczna sprawia, że internauta wyszuka bez problemu to, czego szuka jak i ma okazję coś dodać w kategorii, jaka go zainteresuje.

Mieszkańcy Nowego Sącza mogą pomiędzy sobą poprowadzić sprzedaż gotówkową lub transakcję bezgotówkową, wzajemnie pomagając sobie w poszukiwaniach. To nad wyraz praktyczne i oddziałuje pomyślnie na całą społeczność. Szczególnie, że można również pogłębiać interakcje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama lub Youtube’a. Wystarczy komentować to, co na bieżąco aktualności nowy sącz udostępnia w mediach społecznościowych. Można chociażby skomentować eventy w jakich brało się udział oraz wymienić spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzeń. Portal Nowy Sącz zacieśnia w takim razie więzy wśród osób mieszkających w Nowym Sączu i jest to następna użyteczna funkcja, jaką spełnia. Dodatkowo, czytelnicy na równi ochoczo zaznajomią się z wydarzeniami z przeszłości oraz na przykład z wyróżnionymi na stronie głównej. Ta strona jest przygotowana praktycznie.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz