Kris Gomula to konsultant Search Engine Optimization posiadający bardzo duże lata praktyki. Dotychczas zatrudniony był on w agencjach na terenie Europy i w Ameryce Południowej. Consultor SEO jaką prowadzi proponuje zleceniodawcom pozyskanie nad wyraz dobrych rezultatów, ze względu na to, że wdrożenie i rozwój, plus koordynacja działań w sieci nie mają dla niego jakichkolwiek zagadek. Rodzimy ekspert posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim.

W związku z tym może udzielać pomocy klientom nie tylko z Chile, ale również z wielu innych państw. Zawsze ma do zaoferowania kompleksowe rozwiązania SEO, gwarantując klientom zwiększony ruch na witrynie biznesu lub innego rodzaju profesji jaką prowadzą. Kris Gomula ma wykształcenie na równi w kierunku web designu, jak i marketingu wraz z zarządzaniem. Można oczekiwać na to, że specjalista będzie zajmować się nie tylko Search Engine Optimization, lecz też reklamą, albo polepszeniem budowy określonej strony, żeby nawigacja była mniej skomplikowana. To sprawi, że użytkownicy, jacy znajdą się na konkretnej stronie będą w większej mierze zachęceni do kupienia konkretnych produktów, czytania tekstów, korzystania z konkretnych świadczeń, bądź też zaglądania na dalsze podstrony oraz rekomendowania konkretnej witryny pozostałym osobom, które należą do targetu.

Sfery prosperowania Krisa Gomuli to: optymalizacja, budowanie linków, audyty SEO, doświadczenie użytkowników, interfejs użytkownika, content marketing, CRO, kampanie SEM, e – mailowe kampanie marketingowe, strategie wykorzystywane w mediach społecznościowych, analiza online. Dzięki umiejętnościom wskazanego eksperta można rzeczywiście odkryć walory danej witryny. Dlatego, jeżeli ktokolwiek poczuje, że jego strona potrzebuje wsparcia, ma niewiele odwiedzin albo jego efekty sprzedażowe nie są zachwycające, to musi zdecydować się na nieodpłatny audyt od Krisa Gomuli. Po jego analizach a także po zapoznaniu się z trybem pracy specjalisty SEO na pewno zdecyduje się na współpracę.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz