Wszechstronna oferta zajęć tanecznych w studio tańca AD obejmuje zajęcia organizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto zamierza się rozwinąć ruchowo i tanecznie może sprawdzić, co jest do wybrania. Program szkoła baletowa dla dorosłych opracowany jest pod kątem stopnia zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę poczuć im się komfortowo. Dokładny harmonogram zajęć wraz z ich opisem umieszczony jest na witrynie internetowej. Można na niej też zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie.

Propozycja studia tańca poszerzona jest również o prezentacje taneczne, jakie mogą być przygotowane na 18tkę, bądź w ramach pokazu na zabawę weselną. W spokojnej atmosferze każdy ma okazję rozwijać swoje zdolności w tańcu. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla dzieci, czy treningi dla dorosłych. Jeśli ktoś chce wyćwiczyć swoje umiejętności taneczne to może zapisać się na zajęcia sam na sam z instruktorem. Dodatkowo na zajęcia mogą również wpisać się osoby, które chciałyby się uczyć pierwszego tańca. Jeżeli ktokolwiek poszukuje niebanalnego podarunku dla bliskich, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe.

Szkoła tańca zajmie się też zorganizowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu oraz ciekawych zajęć z animatorem. W propozycji znajduje się również możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto myśli o tym, aby wynająć salę, również ma taką możliwość. Wystarczy, że omówi wszystko indywidualnie z pracownikami studia tańca. Szczegółowy kosztorys wszystkich świadczeń zaprezentowany jest na witrynie internetowej. Na zajęcia można umawiać się telefonicznie lub za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, żeby każdy miał okazję się poczuć swobodniej. Zajęcia przebiegają w dziesięcioosobowych grupach, co może sprzyjać zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chce się rozwinąć na kilku obszarach, musi wpisać się na treningi dokładnie w tym miejscu. O tym, jak sporo dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z kategorii Aktualności na stronie www.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz