W życiu każdego oraz to często pojawia się zapytanie za tak nazywane sto punktów: co nabyć znajomemu, rodzeństwu lub komuś innemu z bliźnich, kto obchodzi osiemnaste urodziny. Prezent taki ma obowiązek w szczególności być cierpliwie wybrany, tak by pozostał na lata jako pamiątka. Z zasady rodzina kupuje solenizantowi biżuterię, to równocześnie trwały oraz użyteczny podarek na 18stkę, który pozostanie na długie lata. Co jednakże nabyć znajomemu lub przyjacielowi? Warto postarać się o coś, co będzie szczególnie sporo znaczyło dla tej osoby.

Czasami poszukiwanie takiego przedmiotu może być czasochłonne, jeśli jednak postaramy się, to możemy być przekonani satysfakcji i gigantycznej radości obdarowywanego. Jakikolwiek kolekcjoner ucieszy się z kolejnego trofeum do swego zbioru, obojętnie od tego czy zbiera monety, płyty winylowe czy książki. Zapaleniec sportu na pewno ucieszy się z autografu swojego idola lub jakiejkolwiek innej pamiątki sportowej.

Fan konkretnej muzyki, będący przedstawicielem jakiejś subkultury, prawdopodobnie wpadnie w euforię na widok biletu na koncert swojego idola, zaś każdy maniak gier komputerowych zachwyci się na widok oryginału (najporządniej ze specjalnej edycji) najświeższej części jego ukochanej gry – do takiego prezentu dodaj urodziny filmik.

Pośród osiemnastolatków zawsze byli tacy, którzy wartość refleksów przedkładali nad wartość materialną prezentów. Nieraz mówili oni, że wszelkie wymagane rzeczy kupują sobie idąc z rodzicami do sklepu, zaś całą resztę dostają w prezencie. Co dla takiego jegomościa zakupić jako podarek na 18stkę? Otóż w dobie portali społecznościowych mamy perfekcyjną możliwość wzmocnienia poczucia posiadania ładnych wspomnień, tak w takim razie wystarczy się postarać, żeby impreza osiemnastkowa była unikalna i godna uwiecznienia.

Z zasady każdy posiadacz osiemnastu lat zdążył się czymś zaciekawić i wciągnąć w coś na tyle, aby stało się to jego hobby. Jeśli ktoś jest wielbicielem sportów, urządźmy mu imprezę w tej tematyce. Fana BMX czy deskorolki zawieźmy na skatepark i tam wręczmy mu tort. Miłośniczka jazdy konnej będzie zachwycona imprezą na świeżym powietrzu przy ognisku, do jakiego przyjedzie wraz z gośćmi konno. Fan piłki nożnej czy też jakiegoś konkretnego gatunku muzycznego entuzjastycznie da się wyciągnąć do jakiegoś legendarnego pubu tematycznego, zaś nastoletnia fanka tak zwanego imprezowania będzie przeszczęśliwa, kiedy jej urodziny odbędą się w w najwyższym stopniu obleganej dyskotece.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz