Portfolio czyli zestaw zdjęć wykonanych w profesjonalnym studiu fotograficznym.
Zdjęcia, które publikujemy w naszym katalogu reprezentują dziecko na zewnątrz Agencji. Wśród osób przeglądających zdjęcia są najczęściej reżyserzy, producenci oraz przedstawiciele agencji reklamowych, którzy szukają odpowiednich osób do swoich projektów. Jakość zamieszczonych zdjęć często decyduje o zaproszeniu dziecka na casting lub zdjęcia próbne. Dlatego bardzo zależy nam aby publikowane zdjęcia przedstawiające naszych młodych artystów były w jak najlepszej jakości i prezentowały w profesjonalny sposób ich atuty i możliwości przed kamerą lub aparatem.

SESJA PODSTAWOWA DO PORTFOLIO

Przy podpisaniu umowy wykonujemy bezpłatnie jedno zdjęcie profilowe, które zostanie umieszczone na stronie Akademii Passa. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia z innych sesji zdjęciowych dziecka ( i posiadają Państwo prawo ich publikacji) to należy je do nas przesłać w wersji elektronicznej a my umieścimy je jako dodatkowe w profilu dziecka. Sugerujemy aby katalog zawierał do 10 zdjęć. Jeśli dziecko nie posiada jeszcze pełnej sesji profesjonalnej to możemy ją wykonać w naszym studio. Z uwagi na profesjonalny charakter agencji i naszą dbałość o jakość naszych podopiecznych, nie przyjmujemy do profilów dzieci zdjęć amatorskich tzw. domowych.

 

PEŁNA SESJA ARTYSTYCZNA

Jeśli nie mają Państwo jeszcze takich zdjęć, zapraszamy do wykonania u nas PEŁNEGO PORTFOLIO.
Podczas pełnej sesji zdjęciowej wykonanych zostanie ok. 100 zdjęć dziecka. Zostanie ono nauczone jak pozować, nasza stylistka zadba o każdy szczegół makijażu, uczesania i ubrania. Sesja jest nie tylko wspaniałą kreatywną zabawą ale również sporym doświadczeniem dla początkujących w branży filmowej przyszłych aktorów. Z naszego doświadczenia wynika, że posiadanie profesjonalnych zdjęć znacznie zwiększa szanse dziecka na zostanie wybranym spośród innych kandydatów. Zdjęcia też z pewnością pozostaną przepiękną pamiątką z okresu dzieciństwa.
Sesja trwa ok. 2 godziny w profesjonalnym studiu fotograficznym.
Koszt pełnej sesji portfolio to 500 zł.

Zapisz się na sesję mailowo : agencja@akademiapassa.pl lub telefonicznie: 733 670 395.