ACE to rzetelna akademia językowa w Zabrzu, w której na lekcje mogą uczęszczać równocześnie dzieci, ale też dorośli. Zajęcia z języka angielskiego z jakimi można się zapoznać pod adresem https://ace.edu.pl/ są przygotowane przez doświadczonych lektorów oraz będą odpowiadały odgórnie przyjętym regułom.

Każdy, kto zdecyduje pobierać lekcje w takiej szkole językowej na pewno może liczyć na pokonanie barier komunikacyjnych. Imponujące rezultaty nauczania wynikają z nie tylko merytorycznego przygotowania nauczycieli, ale też tego że na zajęciach można spodziewać się przyjemnej atmosfery. W rezultacie, uczniowie z chęcią rozmawiają w języku angielskim oraz sukcesywnie zdają egzaminy językowe. Sale na jakich odbywają się zajęcia są duże oraz innowacyjnie wyposażone, co także sprzyja nauce. Dla kursantów dostępne są pomoce naukowe jakimi są tablice bądź FunFloor.

Wykwalifikowana kadra stosuje kreatywne rozwiązania, wobec czego nawet takie osoby, które mają pewne bariery językowe są w większej mierze nastawione na naukę. Każda osoba, której zależy na rozwinięciu posiadanych kompetencji językowych musi zgłosić się w takie miejsce. Bogaty pakiet kursów obejmuje chociażby kursy dla młodzieży, przygotowujące do mini matury, czy też do zdania egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. W trakcie zajęć zastosowana jest immersja językowa, gwarantująca pełne zanurzenie się w języku angielskim.

W ramach propozycjo kursów z języka angielskiego można zapisać się na zajęcia indywidualne lub w grupie. Grupy językowe liczą do 8 osób, co jest korzystne dla osób biorących udział w zajęciach. Za każdym razem grupa dopasowana jest pod względem metryki oraz posiadanej wiedzy. Sporą popularnością chwalą się również kursy dla studentów, jacy dzięki lekcjom z native speakerem mogą zdecydować się później na staż albo stypendium za granicą, nie bojąc się braku znajomości języka na wyższym poziomie. Wszyscy kursanci z każdej grupy mają również opcję pozyskania certyfikatów językowych.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz