Firma STAL – HURT zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem materiałów stalowych o różnym przeznaczeniu. W bogato prezentującej się propozycji sprzedaży i usług umieszczone są: lemiesze producent o wysokiej jakości wykonania. Firma działa na rynku od 1990 roku. Początkową specjalizacją STAL – HURT były konstrukcje ze stali dla budownictwa sakralnego a także dla zakładów przemysłowych. Marka posiada w portfolio wiele prestiżowych projektów.

Działalność zakładu przekierowana jest też na: kopalnie podziemne, kopalnie odkrywkowe, żwirownie, cementownie oraz na budownictwo drogowe. Od 14 lat STAL – HURT współpracuje z jedyną na świecie hutą SSAB w Szwecji, wytwarzającą blachę o nazwie HARDOX. W 2008 roku STAL – HURT została prymarnym członkiem HARDOX WEARPARTS, odmieniając równocześnie profil działania na markę zajmującą się sprzedażą i obrabianiem blach HARDOX. Można je zastosować w licznych dziedzinach przemysłu: wydobywczym, drogowym, czy recyklingowym. Blachy HARDOX posiadają godne zauważenia parametry, a więc traktowane są jako najlepsze w dziedzinie blach trudnościeralnych. Na stronie internetowej firmy STAL – HURT można obeznać się ze szczegółowym profilem działania, świadczeniami oraz danymi do kontaktu, jeżeli ktoś jest zainteresowany nawiązaniem współpracy.

Jeśli też kogoś zainteresuje, jakiego rodzaju materiały oraz narzędzia będą nadawały się do obróbki oraz do spawania stali HARDOX, to tak samo będzie mieć sposobność na odszukanie informacji z tego zakresu tematycznego. W ofercie STAL – HURT znajdują się również: przesiewacze, części do maszyn rolniczych oraz konstrukcje ze stali. O nich podobnie można dowiedzieć się, konsultując z specjalistami. Pewne jest to, że w dyscyplinie obróbki stali podana firma nie ma sobie równych. Projekt i wykonawstwo materiałów ze stali o różnorodnym zastosowaniu od początku jest w tym zakładzie zrealizowane na wysokim poziomie.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz