W Kwidzyniu kompleksowe usługi serwisowe komputerów PC oraz komputerów osobistych proponuje firma FixMyPC. Przywieziony przez klienta lub firmę kurierską sprzęt diagnozowany zostaje natychmiast w chwili odebrania. Klient ma świadomość wobec tego, że jego laptop nie zostanie odłożony na półkę a także że w rezultacie, szybciej będzie mógł wrócić do swojej pracy albo standardowego korzystania ze osprzętu.

Reperowane są laptopy i komputery stacjonarne wszystkich marek. Elementy sprowadzone są szybko, dlatego reparacja faktycznie ma miejsce, o ile nie tego samego dnia, to w dniu kolejnym. W serwis komputerowy FixMyPC proponowana jest kompleksowa gama usług z zakresu informatyki, pozwalających naprawiać, jak i usprawnić osprzęt komputerowy.

Zlecenia wykonywane są dla klientów indywidualnych, lecz też dla klientów biznesowych. Jeśli więc sprzęt nie działa jak trzeba to warto zgłaszać do doświadczonych serwisantów, sprawnie diagnozujących oraz eliminujących tak samo problemy związane ze sprzętem i podzespołami, jak i software. Wysoki poziom świadczeń wynika z chociażby tego, że pracownicy FixMyPC są świadomi, że dla dużej liczby klientów osprzęt komputerowy jest bardzo ważny.

Dlatego rzetelny serwis naprawy komputerów, w jakim można naprawić komputery stacjonarne jak i laptopy za każdym razem sprawdzanie i reparacja są dogłębne oraz szybkie. Nad wyraz dużą uwagą chwali się usługa custom loop, obejmująca dobór a także montaż oryginalnego kompletu chłodzenia przy użyciu cieczy. Na witrynie internetowej serwisu FixMyPC można obeznać się z dokładnym spisem udostępnionych usług, a także kontaktować z specjalistą ze sklepu, który służy pomocą właścicielom sprzętu. Można także zobaczyć cennik, obejmujący dostępne świadczenia. Do najczęściej dobieranych zaliczają się: obserwacja, instalacja systemu a także sterowników, naprawa układu chłodzenia, montaż komputera stacjonarnego, reparacja płyty głównej, custom loop, jak i regeneracja akumulatora.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz