Zamieszczenie wszystkich procesów biznesowych w jednym punkcie jest możliwe, podczas gdy właściciel firmy nawiązuje współpracę z firmą Sente. W rezultacie, decydując się na it dla handlu można oczekiwać krótkiego czasu realizacji wszystkich zamówień, krótkiego czasu obsługi stałego klienta, a także progresu sprzedaży w kanale ecommerce. Usługi dostępne dla zleceniodawców to: projekt i wdrażanie rozwiązań związanych z planowaniem zasobami przedsiębiorstwa, WMS oraz relacji z klientami, rozwój rozwiązań informatycznych, poradnictwo, integracja systemów oraz Sente Cloud.

Wszystko realizowane jest na bazie autorskiego systemu podanej firmy, jakim jest Teneum. Software dla działów handlowych wyjątkowo podwyższa ich potencjał sprzedażowy. Zintegrować można bowiem wszystkie kanały sprzedażowe takie jak: platformy www, sklepy stacjonarne, telecentra, marketplace oraz sprzedaż bezpośrednią. Narzędzia za każdym razem będą dopasowane do klienta biznesowego. To zapewnia konsumentom spójne standardy obsługi i warunki sprzedaży.

System powiązany z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa gromadzi informacje związane z gospodarką magazynową, zaopatrzeniem, dystrybucją i zrealizowaniem zleceń. To z kolei pozwala szybko zareagować na potrzeby zleceniodawców. Opłaca się zaznajomić się z przykładowymi realizacjami na witrynie online Sente żeby nabrać przekonania, że warto takiej marce zaufać. Sente do poszczególnych działań używa własnoręcznie stworzonego systemu Teneum.

Wpływa on na przewagę w mocno zmieniającym się środowisku biznesowym. Nad każdą z marek zdecydowaną na relację biznesową czuwa wytypowany zespół. Precyzyjne obszary zależą od bieżących celów biznesowych klienta. Dopasowane do profilu marki warunki współpracy są doceniane przez zleceniodawców. Własna technika tworzenia aplikacji dla biznesu jest tym, co pokazuje iż dana marka troszczy się o to, co ma do zaoferowania. Wystarczy podać informacje o firmie i podkreślić, w jakich obszarach poszukuje się współpracy.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz