Co wolno wskazać jako klasyka w modzie? Klasyka to przede wszystkim ubrania, które nie kategoryzują się do trendów, jednak są atrakcyjne przez cały czas. Jak suknia drobna czarna. Stale będziemy mogli ją założyć na przyjęcie bez obawy, że wypadniemy blado na tle innych pań. Tak samo w jaki sposób marynarka oraz dżinsy. To baza klasyki. W marynarce oraz dżinsach jesteśmy w stanie chodzić bez przerwy oraz okaże się, iż zawsze mamy na sobie najmodniejszy strój. Bo po prostu są takie kombinacje, jakie konweniują do siebie jakby były z jednej rodziny.

Klasyczne ubrania to podstawa jaką powinniśmy posiadać w swojej szafie. Tworzą one taką jakby bazę do tego, żeby ubierać całkowicie inne rzeczy. Przekażmy na to, jest sezon na wzory kwiatowe. Wzory kwiatowe powiązane z nieśmiertelnym jeansem, są zawsze na topie! I na pewno nie powinniśmy bać się tego, iż znudzi nam się łączenie ich z czymś innym, bo może być to cudowna zabawa modą. Bo jakkolwiek moda powstała po to, aby bawić się nią i eksperymentować z nią.

Więc róbmy to oraz wyglądajmy zawsze zachwycająco. Moda na nadzwyczajne sukienki oraz kapelusze, pozostała zapoczątkowana przez wykonawczynię muzyki pop, inaczej Lady Gagę. To smutne, większa część znanych gwiazd i nie tylko, poszła za jej przykładem i reprezentuje modę, jaka z modą nie ma z wiele wspólnego – sprawdź Imesia – Sukienki dla Druhen. Co to oznacza. To świadczy, ze to kłopotliwe, jednakowoż moda też ma jakieś granice i kanony, jakich wypada przestrzegać.

Barwa złoty i srebrzysty w połączeniu ze sobą przenigdy nie wyglądały przyzwoicie oraz raczej się to nie zmieni przez jedną osobę, jaka pragnie robić rewolucje w świecie mody, nie mając o tym jakiegokolwiek pojęcia. W następstwie tego również należy zastanowić się w jakim stopniu naśladownictwo jest odpowiednie oraz być może postarać się skonstruować coś innowacyjnego, a przede wszystkim coś swojego. Ekstrawagancja w modzie jest oraz była zawsze dobra, jednakowoż nie do tego stopnia, żeby na co dzień wplatać sobie puszki we włosy oraz chodzić w sukienkach z folii. Czy ktoś tak robi? Poniekąd odpowiedź najprawidłowiej służy za komentarz. Na koniec, w jaki sposób najbardziej na tak jest inspiracja, ale nie niezwykle ślepe naśladownictwo.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz