Bogata oferta kartonów dla wielu branż sprawia, że wielu klientów bierze pod uwagę rozwiązania właśnie od firmy T – Pack. Kartony są bardzo użyteczne i da się w nie spakować praktycznie każdy towar. Są sztywne i trwałe, co jest nad wyraz znaczące przy przewożeniu różnego zbioru produktów, a szczególnie delikatnych rzeczy. Wykonane są z dobrej jakości, kilkuwarstwowej tektury.

Kartony klapowe lub automatyczne mogą sprawdzić się nie tylko w punktach sprzedaży stacjonarnych lub internetowych, lecz również w czasie przeprowadzek. Idealny koncept produktów jakimi są karton fasonowy z paskiem klejowym pozwala na ich szybkie rozłożenie. Po opróżnieniu można je natomiast bardzo prosto składać i nie będą zajmowały wiele miejsca. Właściciele różnych biznesów, którzy inwestują w indywidualnie zaprojektowane kartony mogą spodziewać się dużego zaciekawienia ich działalnością.

Warto zainwestować w kartony przeróżnej wielkości, by można było przewieźć towar różnego typu. Ponadto, można oczekiwać, że każdy tego typu karton będzie specjalnie ochroniony, ze względu na wykorzystanie mocnego paska klejowego. U producenta T – Pack można zamówić wiele rodzajów kartonów, o różnej wielkości. Mogą one być wielowarstwowe, laminowane, gładkie, szorstkie, z grafiką albo bez. To, jakie zostaną wyprodukowane, ustalane jest w nawiązaniu do wymagań klienta.

Jeśli zaś ktoś nie do końca jest zorientowany, na jakiego rodzaju karton się zdecydować, może skonsultować się z ekspertem T – Pack. Zleceniodawcy mają okazję również decydować się na złożenie zamówień na kartony dekoracyjne, zamykające się na przy pomocy magnesu lub na rzepy. Mają one pogrubione boki, a ich jakość wykonania jest znacznie bardziej imponująca. Świetnie nadają się do wysyłki towarów wyższej klasy. Spełniają one głównie rolę ozdobną. Konsumenci mogą przed składaniem zamówienia zobaczyć próbki oraz liczyć na nieodpłatne wizualizacje.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz