Miód nektarowo-spadziowy to specyficzny typ miodu, który łączy w sobie charakterystykę oraz woń kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten pozyskiwany jest przez połączenie nektaru roślin miododajnych i spadzi iglastej (czasem do produkcji użytkuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niezwykle niejednokrotnie są traktowane jako te niegatunkowe. W realności ten rodzaj miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym.

Co znacznie więcej, nasz miód nektarowo-spadziowy zapewnia idealne doznania smakowe oraz aromatyczne. Miód ten wykorzystuje się nadzwyczaj nieraz jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca i układy krążenia,

Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu ludzkiego, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy charakteryzuje się wysokim składem enzymów, jakie są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeżeli szukają Państwo wybornego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – gorąco zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej idealnej pasieki.

Perfekcyjny miód w najniższej cenie, prosto z naszych uli – wypróbuj miód nawłociowy! Prowadzona przez nas pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, jaki w całym miodowym sektorze uważany jest za niezwykle rzadki i trudny do zdobycia. Dzieje się tak, albowiem miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, które w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeśli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach czy też w niedostępnych miejscach). Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, proponuje wiele leczniczych właściwości.

To naturalnie dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy i dzięki dodatkom, jakimi pszczoły okraszają miód lipowy, artykuł ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie). Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest dalej jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą oraz przeziębieniem. Jeżeli szukają Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – uprzejmie zapraszamy do zakupu. Gwarantujemy, że skonstruowany przez nas miód lipowy rozwiąże wiele kłopotów z przeziębieniem oraz infekcjami, równolegle pokazując swoje pozytywy smakowe i aromatyczne.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz