Rzetelny nadzór inwestorski, oferowany przez SBS jest potwierdzeniem tego, że przedsiębiorstwo proponuje świadczenia rzeczywiście na nad wyraz wysokim poziomie. Dzięki doświadczeniu w nadzorowaniu kontraktów budowlanych w większych inwestycjach, ale też w budownictwie prywatnym, osoby pełniące rolę jaką jest inspektor nadzoru inwestorskiego jak najlepiej będą zarządzały całym etapem budowy we wskazanym obiekcie.

Rola inspektora nadzoru inwestorskiego jest wymagana przez reguły Prawa Budowlanego przy większych inwestycjach. Dostępni dla klientów specjaliści z SBS posiadają specjalizację konstrukcyjno – budowlaną, a także w dziedzinach: instalacyjnej, elektrycznej oraz drogowej. To pozwala na zrealizowanie różnego rodzaju zleceń, dla różnych firm. Klientom natomiast daje pewność, że wskazani eksperci będą zajmować się wszystkim nad wyraz precyzyjnie, ciągle mając na uwadze przepisy prawa, jak i położenie konkretnej posesji. Przeprowadzane zadania kontrolne na określonym terenie budowy każdorazowo wspierane są dogłębnie wystosowaną dokumentacją z placu budowy.

W dodatku, na małych budowlach inspektor nadzoru inwestorskiego również może się zjawić, aczkolwiek nie jest to konieczne w przepisach prawa. Jest to korzystne dla inwestorów w takim przypadku, gdy wykonawca oferuje swojego kierownika budowy. Warto kontaktować się z ekspertem z SBS, aby omawiać wszystkie detale związane z funkcją inspektora nadzoru inwestorskiego.

Zakres usług dopasowany jest każdorazowo do regulacji prawnych, ale też do prywatnych wymagań zleceniodawcy. Z tego względu wyspecjalizowany nadzór inwestorski, świadczony przez Skibiński Building Structures jest tak chętnie polecany. Reprezentacja inwestora na budowie dotyczy w głównej mierze troski o bezbłędne wykonanie robót oraz wydawania konkretnych poleceń kierownikowi budowy. Inspektor nadzoru inwestorskiego skontroluje, czy prace wykonane są zgodnie z projektem lub pozwoleniem na budowę. Specjalista zweryfikuje także jakość przeprowadzanych prac jak i skontroluje, czy wykorzystane materiały są dopuszczone do używania w budownictwie.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz