Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu zarządzany jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy ze schorzeniami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a o ile to konieczne, pacjenci poddani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać zaprezentowany jest na stronie gabinetu. Można przeczytać, jak przebiega urologia, zobaczyć dane do kontaktu i zapisać się na pierwszą konsultację. Specjalista wykonuje pełen zakres leczenia schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Pełna diagnoza poszerzona jest zawsze o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w takim miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego z wykorzystaniem botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma doskonałe wykształcenie i ciągle dokształca się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że świadczenia medyczne będzie wykonywać na najwyższym poziomie. Cechuje go też spersonalizowane podejście do wszystkich pacjentów. Przed podjęciem jakichkolwiek działań medycznych obeznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe podejście powoduje, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia albo łagodnie przechodzą symptomy choroby. W czasie długoletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł też kurs z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w 100% zaufać.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz