Do najbardziej prawdopodobnych i na ogół diagnozowanych przyczyn problemów z erekcją u mężczyzn w różnym wieku należy: stres, zmęczenie oraz źle dobrana partnerka, kłopoty sercowe, niewłaściwy tryb życia: palenie papierosów, alkohol i środki dopingujące i zagadnienia hormonalne. Na wszystko ma okazję pomóc lek na potencję. Stres oraz zmęczenie to główny powód, jaki nasuwa się na myśl, kiedy facet ma jakiekolwiek problem w sprawach seksualnych.

Tak też panowie tłumaczą się własnym partnerkom, które oczekują wieczornych ekscesów, a jakkolwiek oni dopiero co wrócili z denerwującej pracy i jedyne o czym marzą to gorąca kąpiel i odpoczynek. Jakim sposobem się okazuje, rzeczywiście mają do tego prawo – są w stanie nie posiadać ochoty, bowiem po prostu nie mają na to siły, jednakowoż niejednokrotnie brak siły oraz ochoty połączony jest z czymś jeszcze.

Często problemem jest także koszmarnie dobrana partnerka – jeśli w związku wszystko układa się poprawnie, seks to po prostu jego dopełnienie, natomiast jeżeli któraś z ludzi nie jest usatysfakcjonowana ze swego życia czy też już nie ubóstwia swojej rzekomo drugiej połówki, problem ten przejawia się w sprawach łóżkowych.

Druga kwestia to kwestie serca i nie chodzi tu o złamane serce lub też kiepską partnerkę, a najzwyczajniej w świecie kwestie fizjologiczne – jeżeli z naszą partnerką wszystko jest w porządku oraz układa nam się w życiu, a mimo to kłopoty erotyczne narastają, udajmy się do profesjonalisty, który przebada nasze serce problemem może być na przykład złe krążenie krwi. Zły tryb życia, a więc w głównej mierze nieodpowiednia dieta, palenie papierosów, spożywanie nadmiernej ilości alkoholu lub zażywanie środków dopingujących czy też wspomagaczy może wpływać na jakość życia seksualnego, znamiennie je obniżając. Przekroczenie każdego z podanych wyżej środków prowadzi jedynie do jednego – do impotencji.

Podobne publikacje:

Dodaj komentarz